Odontologų paslaugos Veiveriuose

PROFESIONALI ODONTOLOGIJA ŠEIMOS MEDICINOS CENTRE “VEIVERIEČIŲ SVEIKATA”

Dantų paskirtis – tarnauti Jums visą gyvenimą, todėl ypatingai svarbu nuolat rūpintis dantų sveikata, nedelsti pajutus skausmą, nevilkinti pastebėjus pokyčius ir nebijoti odontologo kėdės, juk šiuolaikinė odontologija seniai iš dantų gydymo pašalino diskomfortą.

Gražūs ir sveiki dantys suteikia estetinį įspūdį, sukelia pasitikėjimą savimi ir skatina drąsiai bei plačiai šypsotis. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti pagrindines dantų gydymo paslaugas vienoje vietoje, kur Jumis pasirūpins profesionalūs ir patyrę gydytojai odontologai.

Primename, kad mūsų šeimos medicinos centre teikiamos mokamos ir PSDF biudžeto lėšomis kompensuojamos dantų priežiūros paslaugos.

TERAPINIS DANTŲ GYDYMAS

Norėdami sveikų dantų ir dantenų bei gaivaus burno kvapo, turėtumėte reguliariai, bent 1-2 kartus per metus atvykti į profilaktinį dantų būklės patikrinimą ir kartu atlikti burnos higieną. Tačiau, jei sergate periodonto ligomis, lankytis patartina dažniau, mažiausiai 2-3 kartus per metus. Būdami atidūs ir rūpestingi savo sveikatai, išvengsite rimtų dantų bei dantenų ligų, komplikacijų, o kartu ir išlaidų.

Terapinis dantų gydymas apima platų paslaugų spektrą: nuo profilaktinės dantų apžiūros, bendro burnos sveikatos įvertinimo, gydymo plano sudarymo iki karieso ir jo komplikacijų gydymo. Kuo anksčiau kreipiatės į gydytoją odontologą, tuo paprastesnis ir lengvesnis dantų problemos sprendimas.

PROTEZAVIMAS

Dantų protezavimo poreikis atsiranda dėl skirtingų priežasčių, įvairaus amžiaus žmonėms. Netekus kelių dantų ima formuotis kramtymo funkcijos problema, įtakojanti virškinimo sistemos sutrikimus, todėl siekiant sąkandžio funkcijos pilnavertiškumo, dantų atkūrimas greta estetikos turi ir sveikatos išsaugojimo prasmę.

Dantų protezavimas skirtas atkurti prarastus dantis ir dantų eiles, sąkandžio aukštį. Ši procedūra tampa būtina ir primygtinai rekomenduojama, kai netenkama  2-3 dantų, kai pacientai turi neproporcingai dideles, nekokybiškas plombas, didelius dantų lūžius.

Norėdami pasirūpinti savimi ir pradėti dantų protezavimo procesą, registruokitės į gydytojo odontologo konsultaciją. Jos metu bus nustatyta, kokie protezai Jūsų atvejui tinkamiausi ir paskirtas patogus laikas procedūros atlikimui.

Prisiminkite, kad sveiki dantys, dantenos ir sąkandis suteiks Jums estetikos, grožio ir sveikatos.

BURNOS HIGIENA

Kad ir kaip kruopščiai kas dieną valytume dantis, dėl vartojamo maisto, spalvotų, saldžių gėrimų, kenksmingų įpročių dantys ilgainiui pasidengia apnašomis, kuriuose kaupiasi bakterijos, skatinančios dantų gedimą ir dantenų dirglumą.

Profesionali burnos higiena, neturint nusiskundimų ir nejuntant nemalonių simptomų, rekomenduojama visiems be išimties kas 6 mėnesius. Tačiau, jei pastebėjote, kad iš burnos pradėjo sklisti nemalonus kvapas, dantys vietomis patamsėjo, ėmė matytis dantų šaknys, tai gali signalizuoti apie periodonto problemas ir dantų higieną atlikti reikėtų dažniau.

Dantų higienos metu geriau įvertinama dantų būklė, todėl procedūra rekomenduojama prieš terapinį dantų gydymą, protezavimą, implantavimą ir kitas burnos chirurgines intervencijas.

Po dantų higienos džiaugsitės švaros ir gaivos pojūčiu burnoje, baltesniais ir sveikesniais dantimis.

VAIKŲ ODONTOLOGIJA

Šeimos medicinos centre “Veiveriečių sveikata” vaikų dantų sveikata ir grožiu rūpinasi patyrę ir su mažaisiais pacientais bendrą kalbą gebantys surasti gydytojai odontologai.

Ankstyvame amžiuje taisyklingas dantų valymas vaikams nėra mėgstamiausias užsiėmimas ir savarankiškai kartojamas kasdieninis ritualas neretai atliekamas atsainiai. Saldūs gėrimai ir maistas, nekruopšti kasdieninė burnos higiena skatina dantų ėduonies formavimąsį. Laiku nepastebėta ir negydoma problema gali virsti dantų skausmo, burnos ertmės infekcijų priežastimi ir sutrikdyti vaikų mitybą, miegą, nuotaiką ir elgesį.

Gydytojai odontologai rekomenduoja vaikų dantų apžiūrą odontologo kabinete atlikti mažiausiai 2 kartus per metus, tačiau jei vaiko dantys pažeisti, atsakinga pasirodyti odontologui kas 2-3 mėnesius.

Nuo mažų dienų lankydamiesi pas kvalifikuotą, patyrusį ir draugišką gydytoją odontologą, vaikai neįgyja dantų procedūrų baimės ir noriai dalyvauja savo dantų sveikatos puoselėjime, mėgsta dantų higienos procedūras.

Kviečiame mažuosius “Veiveriečių sveikatos” pacientus kartu su tėveliais profilaktiškai pasitikrinti dantis, atlikti dantų higieną ir esant poreikiui išsigydyti dantų problemas.

MEDICINOS CENTRAS "VEIVERIEČIŲ SVEIKATA" VISIEMS ŠEIMOS NARIAMS

Šeimos medicinos centre «Veiveriečių sveikata», šeimos gydytojų, slaugytojų, dalis dantų priežiūros paslaugų yra teikiama nemokamai tik medicinos centre prisirašiusiems pacientams, kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu.

Kviečiame prisirašyti prie Šeimos medicinos centro «Veiveriečių sveikata» – mes padėsime Jums pasirūpinti savo sveikata!

Prie Šeimos medicinos centro «Veiveriečių sveikata» gali prisirašyti visi šeimos nariai.