Šeimos gydytoja Veiveriečių sveikata

ŠEIMOS GYDYTOJAS Į KURĮ NORISI KREIPTIS

Šeimos gydytojas – pagrindinis paciento sveikatos ekspertas ir vienas svarbiausių medicinos specialistų į kurį kreipiamasi pirmiausia, pajutus nerimą keliančius simptomus arba atsakingai rūpinantis savo sveikata – periodiškai ir profilaktiškai.

Šeimos gydytojas, nuolat stebintis paciento sveikatą ir prižiūrintis sveikatos būklę bei pokyčius, pacientą mato ir sveikatą nagrinėja kompleksiškai, analizuodamas turimą paciento sveikatos istoriją, atliktų tyrimų rezultatus, paciento gyvenimo būdo įpročius ir bendrąją psichologinę savijautą.

Kadangi šeimos gydytojo kompetencijai priskiriamas plataus spektro susirgimų gydymas, didelis dėmesys skiriamas prevencinėms priemonėms – atidžiam simptomų stebėjimui ir pokyčių priežiūrai, gyvenimo būdo korekcijai, sveikatos stiprinimui, profilaktiniam sveikatos patikrinimui.

Be jokios abejonės, kvalifikuotas, ilgametę patirtį turintis, atidus ir rūpestingas šeimos gydytojas – dovana kiekvienam prisirašiusiam pacientui. Kai svarbiausiu turtu – sveikata, kartu rūpinasi profesionalus, dėmesingas ir išklausantis gydytojas, su kuriuo galima pasitarti ir kuriuo drąsu pasikliauti, galima teigti – Jūsų sveikata gerose rankose.

Šeimos medicinos centre «Veiveriečių sveikata» teikiamos profesionalios šeimos medicinos paslaugos, dirba aukštos kvalifikacijos, patyrę ir pacientams dėmesingi bei jautrūs šeimos gydytojai, kurie konsultuoja kūdikius, vaikus ir suaugusius.

Mūsų šeimos medicinos centre kiekvienas pacientas yra svarbus.

Mums rūpi, kad būtumėte sveiki.

PRISIRAŠĘ PAS MUS - TAMPATE MŪSŲ ŠEIMOS DALIMI

Šeimos medicinos centre «Veiveriečių sveikata», šeimos gydytojo paslaugos yra teikiamos nemokamai tik medicinos centre prisirašiusiems pacientams, kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu.

Kviečiame prisirašyti prie Šeimos medicinos centro «Veiveriečių sveikata» – mes padėsime Jums pasirūpinti savo sveikata!