Dantų gydymas Veiveriai

TERAPINIS DANTŲ GYDYMAS

Norėdami sveikų dantų ir dantenų bei gaivaus burno kvapo, turėtumėte reguliariai, bent 1-2 kartus per metus atvykti pas gydytoją odontologą į profilaktinį dantų būklės patikrinimą ir kartu atlikti burnos higieną. Tačiau, jei sergate periodonto ligomis, lankytis patartina dažniau, mažiausiai 2-3 kartus per metus. Būdami atidūs ir rūpestingi savo sveikatai, išvengsite rimtų dantų bei dantenų ligų, komplikacijų, o kartu ir išlaidų.

Terapinis dantų gydymas apima platų paslaugų spektrą: nuo profilaktinės dantų apžiūros, bendro burnos sveikatos įvertinimo, gydymo plano sudarymo iki karieso ir jo komplikacijų gydymo. Kuo anksčiau kreipiatės į gydytoją odontologą, tuo paprastesnis ir lengvesnis dantų problemos sprendimas.

KADA VERTĖTŲ APSILANKYTI PAS GYDYTOJĄ ODONTOLOGĄ?

Gydytojai odontologai rekomenduoja nusiskundimų neturintiems pacientams, profilaktiiškai pasitikrinti ar burnos ertmė yra sveika bent 1-2 kartus per metus. Tačiau, jeigu Jūs:

  • pajutote danties ar dantenų maudimą, ar skausmą;
  • pastebėjote skylutes dantyse;
  • padidėjo dantų ar dantenų jautrumas šaltam ar karštam dirgikliui;
  • pastebėjote neįprastą, nemalonų burnos kvapą;
  • paryškėjo dantenų raudonis ar atsirado kitų vizualių dantenų ar dantų pakitimų

delsti ir savarankiškai malšinti skausmo medikamentais nederėtų. Tokiais atvejais rekomenduojame registruotis ir atvykti pas gydytoją odontologą, siekiant užkirsti kelią uždegimo plitimui į gilesnius audinius.

KOKIOS DANTŲ PROBLEMOS SPRENDŽIAMOS TERAPINIO DANTŲ GYDYMO METU?

Gydytojas odontologas išklauso paciento nusiskundimų ir pirmiausia atlieka išsamią burnos ertmės apžiūrą bei įvertina bendrą burnos sveikatą. Priklausomai nuo apžiūros rezultatų, kai dantų problemos kompleksinės – sudaromas gydymo planas. Jei dantų pažeidimas nežymus, gydymas gali būti atliktas iš karto, to paties vizito metu.

Terapinio dantų gydymo metu gali būti:

  • pašalinti pažeisti danties audiniai (ėduonis, kariesas);
  • plombavimo būdu atkuriama prarasta danties anatomija ir funkcija;
  • individualiai paskirti medikamentai, tepalai, skalavimo skysčiai;
  • suteiktos naudingos dantų priežiūros rekomendacijos, padėsiančios ateityje išvengti dantų ir dantenų ligų.

Gydytojai odontologai kviečia būti dėmesingiems savo sveikatai ir pasirūpinti savimi laiku. Profilaktinė dantų apžiūra, reguliarios dantų higienos procedūros padeda laiku pastebėti dantų būklės pokyčius, užkirsti kelią dantenų uždegimams, ėduonies vystymuisi, komplikacijoms į giliuosius burnos ertmės audinius, dantų šaknų kanalo pažeidimams.

Užtikriname, kreipdamiesi į šeimos medicinos centro „Veiveriečių sveikata” gydytojus odontologus, pateksite į profesionalias ir rūpestingas, patyrusių bei atsakingų specialistų rankas.