Akušerė nėštumo priežiūrai

RŪPINAMĖS JŪSŲ RAMYBE IR SAUGIU NĖŠTUMU

Kiekvienai moteriai nėštumas – tai ypatingai jautrus gyvenimo tarpsnis, kurio metu rūpinimasis savimi virsta svarbiausiu prioritetu. Šiuo laikotarpiu svarbi tinkama ir subalansuota moters mityba, tinkamų maisto papildų vartojimas, profilaktiniai kraujo ir šlapimo tyrimai, juntami pojūčiai, besivystančio vaisiaus stebėjimas.

Nėštumo metu peršalus ar susirgus nerekomenduojama gydytis ir rinktis medikamentus savarankiškai, būtina pasitarti su šeimos gydytoja ir akušere.

Šeimos medicinos centre “Veiveriečių sveikata” sklandžiu nėštumu rūpinasi kvalifikuotų ir patyrusių specialistų komanda. Čia atliekamas periodinis nėštumo stebėjimas, būtini kraujo ir šlapimo tyrimai, stebimi kraujo spaudimo, kūno pokyčiai, moters ir vaisiaus būklė, teikiamos naudingos rekomendacijos bei padedama tinkamai pasirengti gimdymui.

MŪSŲ ŠEIMOS MEDICINOS CENTRE AKUŠERĖS:

  • Nustato nėštumą ir jo laiką, gimdymo terminą;
  • Atlieka antropometrinius matavimus, matuoja gimdos dugno aukštį, gimdymo takus bei atlieka išorinį ar vidinį akušerinį tyrimą, nustato vaisiaus padėtį gimdoje;
  • Prižiūri nėščiąją, kai nėra didelės rizikos nėštumo veiksnių, skiria ir vertina būtinus normalaus nėštumo stebėjimo tyrimus;
  • Pataria dėl tyrimų kiekvienu individualiu atveju;
  • Paima kraujo tyrimus, gimdos kaklelio citologinį tepinėlį, atlieka paskirtų vaistų injekcijas, paruošia ir prijungia lašelinę;
  • Apžiūri ir vertina krūtis bei moko krūtų priežiūros po gimdymo, taip pat – tinkamo ir taisyklingo naujagimio žindymo;
  • Rūpinasi moterimi pogimdyviniu laikotarpiu, pataria kaip prižiūrėti ir maitinti naujagimį bei pasirūpinti savimi;
  • Atlieka naugimio higienos procedūras, bambutės priežiūrą.

Kreipdamiesi į šeimos medicinos centrą “Veiveriečių sveikata”, galite būti tikri, kad pateksite į rūpestingas, moterų gerove besirūpinančių šeimos gydytojų ir akušerių rankas.

MEDICINOS CENTRAS "VEIVERIEČIŲ SVEIKATA" VISIEMS ŠEIMOS NARIAMS

Šeimos medicinos centre «Veiveriečių sveikata», šeimos gydytojo ir slaugytojų paslaugos yra teikiamos nemokamai tik medicinos centre prisirašiusiems pacientams, kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu.

Kviečiame prisirašyti prie Šeimos medicinos centro «Veiveriečių sveikata» – mes padėsime Jums pasirūpinti savo sveikata!

Prie Šeimos medicinos centro «Veiveriečių sveikata» gali prisirašyti visi šeimos nariai.