Šeimos gydytojas Veiveriuose

ŠEIMOS GYDYTOJAS Į KURĮ NORISI KREIPTIS

Šeimos gydytojas – pagrindinis paciento sveikatos ekspertas ir vienas svarbiausių medicinos specialistų į kurį kreipiamasi pirmiausia, pajutus nerimą keliančius simptomus arba atsakingai rūpinantis savo sveikata – periodiškai ir profilaktiškai.

Šeimos gydytojas, nuolat stebintis paciento sveikatą ir prižiūrintis sveikatos būklę bei pokyčius, pacientą mato ir sveikatą nagrinėja kompleksiškai, atsižvelgdamas į fizines, psichologines ir socialines aplinkybes.

Šeimos medicinos centre «Veiveriečių sveikata» teikiamos profesionalios šeimos medicinos paslaugos, dirba aukštos kvalifikacijos, patyrę ir pacientams dėmesingi bei jautrūs šeimos gydytojai, kurie konsultuoja kūdikius, vaikus ir suaugusius.

BENDROSIOS ŠEIMOS GYDYTOJO PASLAUGOS

«Veiveriečių sveikatos» šeimos medicinos centre, šeimos gydytojai:

 • rūpinasi visapusiška paciento ir jo šeimos sveikatos prevencija, didelį dėmesį skiria sveikatos stiprinimui, priežiūrai ir ligų profilaktikai;
 • greitai reaguoja į skubų kreipimąsį;
 • teikia išsamias konsultacijas ligų profilaktikos ir sveikos gyvensenos klausimais;
 • atlieka būtinus laboratorinius ir instrumentinius tyrimus;
 • diagnozuoja ir gydo dažniausiai pasitaikančias kvėpavimo takų, širdies, virškinamojo trakto, endokrininės sistemos ir kitas vidaus organų ligas;
 • teikia naudingas sveikatingumo, profilaktinio sveikatos patikrinimo programų rekomendacijas;
 • sudaro individualius sveikatos patikrinimo planus;
 • identifikuoja sveikatos problemos šaltinį ir nukreipia pas tinkamus gydytojus specialistus išsamiam ištyrimui;
 • skiria individualų gydymą ir sudaro gydymo planus;
 • skiria skiepus;
 • stebi paciento būklę ir gydymo proceso eigą, pagal poreikį – koreguoja gydymą;
 • išduoda pažymas vairuotojo pažymėjimui gauti, ginklui įsigyti;
 • išrašo nedarbingumo pažymėjimus, siuntimus į siauros specializacijos gydytojų konsultacijas ar specializuotus tyrimus, receptus vaistams.

Mūsų šeimos medicinos centre šeimos gydytojus vienija bendras tikslas – kuo greičiau priimti besikreipiantį pacientą ir nustatyti sveikatą sutrikdžiusią priežastį bei padėti.

Kiekvieną paciento atvejį šeimos gydytojai nagrinėja atidžiai ir individualiai, atkreipdami dėmesį į kompleksinius sveikatos būklės aspektus: odos, plaukų būklę, kraujagyslių ligas, viršsvorį ar kitus endokrininės sistemos pokyčius, aukštą arterinį spaudimą, dažnus virusinius susirgimus bei vertina visą turimą paciento sveikatos istoriją.

Nėščiųjų priežiūra Veiveriai

NĖŠČIŲJŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪRA

Šeimos gydytojas rūpinasi nėščiųjų sveikatos priežiūra. Jau nuo 10-12 nėštumo savaitės būsimos mamos įtraukiamos į šeimos gydytojo nėščiųjų priežiūros įskaitą, po kurios šeimos gydytojas nuolat stebi būsimos mamos būklę ir vaisiaus vystymąsį.

Priklausomai nuo nėščiosios moters savijautos ir sveikatos būklės, šeimos gydytojas siunčia pacientes konsultacijai ir išsamiai apžiūrai ar tyrimams pas konkrečios specializacijos gydytojus specialistus. Po gydytojų specialistų išvadų ir rekomendacijų gavimo, šeimos gydytojas toliau rūpinasi, prižiūri ir stebi pacientės būklę bei reaguoja į savijautos ir sveikatos pokyčius.

Atvejais, kai nėščiosios suserga virusinėmis peršalimo ligomis, skiriamas tausojantis ir saugus gydymas, siekiant išvengti kenksmingo poveikio vaisiui.

Priklausomai nuo laboratorinių tyrimų rezultatų, nėštumo metu šeimos gydytojo gali būti skiriami papildomi saugūs medikamentai ar maisto papildai, užtikrinantys pilnavertį vaisiaus vystymąsį ir stiprinantys moters sveikatą.

Vaikų gydytoja Veiveriai

KŪDIKIŲ IR VAIKŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪRA

Šeimos gydytojas ir bendrosios praktikos slaugytoja yra pirmieji medicinos specialistai, vertinantys naujagimio sveikatos būklę ir fizinius rodiklius, mamai ir vaikui sugrįžus namo.

Nuo pat vaiko gimimo, periodiškai pagal planą, šeimos gydytojas:

 • tikrina ir stebi vaiko vystymosi eigą;
 • atlieka būtinus laboratorinius tyrimus;
 • skiria skiepus;
 • kilus įtarimui dėl vaiko sveikatos, papildomai siunčia pas gydytojus specialistus išsamiai specializuotai konsultacijai ir tyrimams;
 • po gydytojų specialistų išvadų, teikia papildomas rekomendacijas ir prižiūri sveikatos būklę ar gydymo proceso eigą;
 • skiria vaikams tinkančius, saugius medikamentus, rekomenduoja maisto papildus ir vitaminus, užtikrinančius pilnavertį vaiko organizmo aprūpinimą būtinosiomis medžiagomis ir mikroelementais;
 • palaiko nuolatinį kontaktą su šeima ir padeda tinkamai pasirūpinti artimųjų sveikata skubiais atvejais;
 • išduoda profilaktinio sveikatos patikrinimo pažymas vaikams į darželį ir į mokyklą.

Šeimos medicinos centras «Veiveriečių sveikata», rūpindamasi savo pacientų gerove ir saugumu, primena 5 pagrindinius simptomus, į kuriuos svarbu ir būtina reaguoti bei nedelsiant kreiptis į šeimos gydytoją:

 1. vaiko mieguistumas;
 2. sutrikęs kvėpavimas;
 3. pakilusi temperatūra;
 4. vėmimas;
 5. traukuliai.

Kreipkitės į šeimos gydytoją nedelsiant, jei pastebėjote kitus nerimą keliančius vaiko sveikatos simptomus arba pakitųsi įprastinį elgesį.

MEDICINOS CENTRAS "VEIVERIEČIŲ SVEIKATA" VISIEMS ŠEIMOS NARIAMS

Šeimos medicinos centre «Veiveriečių sveikata», šeimos gydytojo paslaugos yra teikiamos nemokamai tik medicinos centre prisirašiusiems pacientams, kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu.

Kviečiame prisirašyti prie Šeimos medicinos centro «Veiveriečių sveikata» – mes padėsime Jums pasirūpinti savo sveikata!

Prie Šeimos medicinos centro «Veiveriečių sveikata» gali prisirašyti visi šeimos nariai.